O nás

 

Naše firma vznikla po rozpadu OSP Brno-venkov 1. května 1991. Společníky byli František Hanák a Pavel Koláček, od těchto jmen se odvozuje název HAKO                .

Hanák František navazuje na instalatérskou firmu svého dědy a otce, provádějícího montáže vodovodů v Tišnově od roku 1930

V roce 2004 byly vyčleněny montážní práce do HAKO CZ, spol. s.r.o. a dále běží firmy František Hanák HAKO a HAKO CZ, spol. s.r.o. souběžně.

Provádíme vnitřní vodoinstalace, vytápění, kanalizace, plynoinstalace a servis plynových kotlů většiny typů, vložkování komínů a revizní práce plynoinstalační pro závody, školy, bytové domy, rodinné domy a byty.

V provozovně Předklášteří, Palackého 1191 je zájemcům k dispozici maloobchodní prodejna materiálů a náhradních dílů. Jsme servisní středisko Viadrus Bohumín, servisujeme kotle Vaillant, Junkers, Chaffotherm, Thermona, Destila, Gasex, ohřívače Quadriga Quantum, Junkers, Vaillant, topidla Karma Český Brod.

Stálí montážní a servisní pracovníci jsou pravidelně školeni a přezkušováni. Práce provádíme vlastními pracovníky ve stálém pracovním poměru a spolupracujeme při subdodávkách s dalšími firmami.

Našim odběratelům a zákazníkům jsme garantem kvality prací a dodávaných materiálů jak při montážích, tak při udržování a servisu instalovaných zařízení.

Společnosti disponují materiálně technickým zabezpečením pro svou práci, zejména montážními a měřícími přístroji pro montáže, servisní seřízení a revize a nezbytnými skladovými zásobami.

Na práce většího rozsahu dáváme prodlouženou záruku.

Dobré služby a spokojenost zákazníka jsou naším cílem

             

                   František Hanák